Beelden van Jong FC Twente-Jong RKC Waalwijk

Omdat wij op de voet volgen hoe onze aanstormende talenten van Jong FC Twente zich ontwikkelen.

Lees ook:Laatste groet op fctwente.blog.nl

34 reacties op “Beelden van Jong FC Twente-Jong RKC Waalwijk

 1. Dinkeltukker

  Ben eigenlijk wel benieuwd wie Steve a.s.zondagdag naast Douglas posteert. Boyata of wordt het toch weer good-old Wisgerhof? Ik zou zelf voor Wisgerhof kiezen i.v.m. stuk organisatie en communicatie.
  Wat vinden jullie en zou hij nog meer verrassingen uit zijn hoge hoed toveren, b.v. een Cabral in de basis tegen zijn oude ploeg, om maar eens ‘geks’te roepen??

    /   Beantwoorden  / 
  1. Edwin

   Boyata wordt een drama in het centrum. Kies voor zekerheid, dus Wisgerhof.

     /   Beantwoorden  / 
   1. schalke04

    Ik weet niet of het een drama wordt.. Sommige spelers moeten ook de kans krijgen om te groeien.. Ik zou trouwens altijd voor Wisgerhof kiezen.

      /   Beantwoorden  / 
 2. phenix

  gyasi maar een keer laten beginnen en tadic op 10,schilder linksback

    /   Beantwoorden  / 
  1. samder

   zo denk ik er ook over, lijkt me een prima opstelling, braafheid is het toch ook net niet en schilder heb ik op het middenveld ook nog niet echt zien presteren, wel op de linksbackpositie.

     /   Beantwoorden  / 
   1. Dinkeltukker

    Kan ik mij ook helemaal in vinden. Die Gyasi brengt tenminste snelheid vanaf de vleugels en kapt niet constant balletjes terug waardoor de snelheid uit het spel gaat. Aan het begin vh seizoen werd hij nog wel eens opgesteld en deed hij het in mijn ogen helemaal niet zo slecht, maar ineens was het gebeurd met die jongen. Laat hem nou eens tot aan de winterstop staan zou ik Steve Cleansheet willen adviseren.

      /   Beantwoorden  / 
    1. Moeke

     eens.
     net als met Born, mocht een keertje invallen en vervolgens zit ie niet eens meer bij de wedstrijdselectie terwijl spits nr. 2 geblesseerd was’.

       /   Beantwoorden  / 
    2. schalke04

     Helemaal mee eens! Gyasi speelde tweede helft tegen VVV prachtig! Elke keer actie! Toen gebeurde er tenminste wat!

       /   Beantwoorden  / 
   2. schalke04

    Helemaal mee eens! Braafheid is net niet en een drama als hij over de middenlijn komt. Schilder kan nog een keer opkomen en op goal schieten uit de tweede lijn. Wie moet dat anders doen??

      /   Beantwoorden  / 
    1. Dinkeltukker

     Zullen we deze ‘mailtjes’ dan maar even naar Steve sturen?

       /   Beantwoorden  / 
     1. oet twenne

      jazeker

        /  
 3. phenix

  tegen den bosch 3 spelers rust,chadli,tadic en rosales. als gyasi het nou laat zien,misschien voorbode voor zondag

    /   Beantwoorden  / 
  1. schalke04

   Gyasi in plaats van? Never change a winning team.. Al helemaal niet tegen Feyenoord.. Laat ze alsjeblieft van Feyenoord winnen!!

     /   Beantwoorden  / 
  2. Dinkeltukker

   ik zou het tegen Fc den Bosch proberen met;
   Boschker, Breukers, Wisgerhof (om ritme op te doen voor zondag) Boyata en Kuiper.
   Middenveld met Landzaat, Tadic en Gutierrez.
   Voor met Guaysi, Born en Chadli.

   Met alle respect voor FCDB, maar met dit team moet het toch lukken?

     /   Beantwoorden  / 
   1. Trots

    Ik denk dat het wordt:
    Boschker
    Breukers, Douglas, Boyata (kunnen ze ff ritme op doen voor zondag samen) en Braafheid (want die vindt ik nog niet lekker spelen, kan die ritme op doen)
    Landzaat, Guttierez, Schilder
    Gyasi, Castaignos en Cabral…

    Castaignos nog ff lekker verder gaan met vertrouwen op doen…

      /   Beantwoorden  / 
    1. Trots

     Braafheid zit niet bij de selectie dan zou ik linksback ook Kuiper doen.

       /   Beantwoorden  / 
    2. hendrik

     Je zou ook Cornelisse en Kuiper achter kunnen opstellen en op het middenveld Pelupessy. Voorhoede: Gyasi, Castaignos en Cabral goed idee. Bulykin wissel met Castaignos. Trouwens voor het eerst in lange tijd uitspraak van de trainer: ‘Winst is het enige wat telt’ zo horen wij supporters het graag en het geeft weer het volle vertrouwen en een ‘boost’ aan de gekozen spelers voor dit duel tegen Fc Den Bosch. Ook tegen Feyenoord hoop ik dit soort teksten te horen na de blamage van vorig seizoen.

       /   Beantwoorden  / 
    3. schalke04

     Bulykin in de spits.. Kan hij ritme op doen en Castaignos even bijkomen..

       /   Beantwoorden  / 
     1. Trots

      Het is de eerste wedstrijd van Bulykin weer he, zou hem de 2e helft brengen voor Luc…. Meteen 90 minuten lijkt me ook niet goed voor Bulykin…. of beginnen met Bulykin en Born laten invallen bedoel je? Dat zou inderdaad ook kunnen… Maar maybe is voor Luc nog wel ff lekker als hij er ook nog ff 2 in kan knallen ofzo… we gaan het zien ;)

        /  
 4. phenix

  gyasi ipv braafheid,schilder naar de back plaats

    /   Beantwoorden  / 
 5. Trots

  offtopic:
  Leerdam heeft besloten zijn contract niet te verlengen bij Feyenoord, goede kans dus dat hij ook naar Enschede komt.
  Laat me raden, hier veel reacties als: We kunnen zelf geen spelers opleiden! En we worden feyenoord 2!
  Maar goed, ik zou het weer een goede zet vinden… transfervrij en bij een club als Twente gaat zo n jongen wel draaien… en maybe wel boven zichzelf uitstijgen en dan weer voor een mooi centje worden door verkocht!
  Komt op het zelfde neer als spelers zelf opleiden (die toch maar 1 jaar in de basis spelen en dan ook weg willen naar het buitenland, John bijv) ze gaan toch weg… dus slim inkopen en verkopen is het motto om als club te blijven stijgen.

    /   Beantwoorden  / 
  1. tukkerwolf

   Helemaal mee eens! goedkoop binnen halen en duur van de hand doen indien mogelijk!

   Maar ook bij ons lopen er met name in 2014 veel contracten af. 2013 met name de oudere garde als boschker, Wisgerhof, landzaat en cornelisse. Maar ook Rosales en douglas! In 2014 Michailov, kuiper, brama, chadli, gyasi en Fer. dat is toch een compleet elftal waar we met een aantal verlengen moeten of verkopen moeten om nog wat te verdienen.

     /   Beantwoorden  / 
   1. WW

    Fer tot 2015!

      /   Beantwoorden  / 
  2. Bj

   Wanneer loopt het contract van Martins Indi af?

     /   Beantwoorden  / 
  3. Moeke

   dan ben ik inderdaad een van degenen die zegt niet nodig om deze speler te halen. zorgt ervoor dat eigen jeugd niet aan de bak komt.

     /   Beantwoorden  / 
   1. Trots

    Ik denk dat Leerdam een goede en goedkope oplossing kan zijn voor het feit dat Rosales ons gaat verlaten…. als hij zijn contract niet verlengd tenminste… En dan denk ik dat Leerdam verder is dan onze jeugdspelers…. en bovendien die jeugdspelers moet je dan rustig brengen… Leerdam kun je er meteen neerzetten.
    En ja ik weet dat Leerdam bij feyenoord op het middenveld speelt, maar hij kan ook uitstekend uit de voeten als back… En Breukers heb ik al eerder aan gekaart, die komt te kort voor onze FC.

      /   Beantwoorden  / 
   2. schalke04

    Mee eens! Een aankoop zou een versterking moeten zijn. Twente moet geen spelers halen alleen omdat ze het kunnen.. We hebben ook nog spelers als: Röseler, Promes en Bouma die we verhuurd hebben.. Ook zij komen terug..

      /   Beantwoorden  / 
    1. Trots

     Dat snap ik wel, maar als die terug zijn dat zijn geen spelers die je meteen 60 wedstrijden kunt laten spelen in een 1e elftal van Twente… die moeten geleidelijk gebracht worden, dus die moet je achter een speler hebben die er meteen staat… nou Breukers en Cornellisse zijn dat niet…. Rosales gaat misschien weg? Dan is Leerdam een jonge speler met potentie, die hier in het oosten zijn draai echt wel zou gaan vinden net als Fer… en straks Castaignos en Cabral… ben ik van overtuigd… en dan met winst door verkopen…

       /   Beantwoorden  / 
 6. phenix

  bengston doet trouwens gewoon mee zondag

    /   Beantwoorden  / 
  1. WW

   Bron?

     /   Beantwoorden  / 
   1. Wim B

    Onze Phenix hoeft toch niet altijd een bron te vermelden. Als hij dat zegt is het zo! (zie telegraaf)

      /   Beantwoorden  / 
    1. twentemax

     Nou, Wim, de Televaag is eigenlijk geen bron maar een flut krant. Mooi om puppy s zindelijk mee te maken of om de kas van de oud papier verzameling mee te spekken. Niet altijd geloven wat er gedrukt staat.

       /   Beantwoorden  / 
 7. twentemax

  Het is wel veel ex Feyenoord… ik vind Gyasi ook zeer de moeite waard. Eigen opleiding in ere houden hoor!

    /   Beantwoorden  / 
  1. Cruz

   Gyasi is opgeleid bij AZ, daarna verhuisd naar de Graafschap…hij is dus geen exponent van onze jeugdopleiding. Maar ik geef je wel gelijk…geef hem een kans

     /   Beantwoorden  / 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.