Darryl Lachman teruggezet naar Jong FC Twente

Goed, dit kan er ook nog wel bij. FC Twente heeft Darryl Lachman disciplinair gestraft en teruggezet naar Jong FC Twente. De technische staf is ontevreden over de inzet van de verdediger op trainingen en wedstrijden. Er wordt gesproken over ‘een mentale kwestie’ en dat Lachman harder voor zichzelf zou moeten zijn. Verder is naar verluidt ook de poenerige auto van Lachman een doorn in het oog van de club. Het gebeuren is al met al symptomatisch voor de staat van FC Twente, onze club. Alfred Schreuder ontwijkt het woord, maar wij niet. We zijn in crisis. Zelf begrijpt Lachman er natuurlijk niets van.

Lees ook:Laatste groet op fctwente.blog.nl

12 reacties op “Darryl Lachman teruggezet naar Jong FC Twente

 1. twente madmax

  Zegt al genoeg. Dit type spelers gaat voor zichzelf en niet voor het hart van de club. Eigenlijk doet niemand dat meer maar een bepaalde uitstraling dat je staat voor de club waarvoor je werkt mag best verlangt worden van spelers!
  De jonkies van Twente zoals Ter Avest stralen dat wel uit en ik blijf naar het stadion gaan alleen al voor zulke streek jongens die wel willen knokken voor ons.

    /   Beantwoorden  / 
 2. André

  Streekjongens, FC Twente..? Zyech, Tapia, Corona, Bilal, Mocktar, Kusk, Bjelland, Bengsson, Lachman, Martina,David,Borven…ah Ter Avest, leuk eentje dus nog.

    /   Beantwoorden  / 
 3. TT

  Kan Alfred ook terug naar jong Twente? Of liever nog, naar huis?

    /   Beantwoorden  / 
 4. Paul

  Ik koop ook wel eens een los kaartje om te kijken als ik tijd heb om te kijken . Maar ik kijk niet meer naar deze rotzooi op een voetbalveld . Ben het strontzat om tegen dat verwende zooitje te moeten aankijken . En als ik die lamzakken in de dug out zie en dominee Afred aanschouw dan denk ik gelijk aan de man met het masker . Maar Alfred is eigenlijk meer een trainer voor een vierdeklasse amateurs . Ruzie ,gelijk terugzetten naar het tweede elftal . Derde elftal en daarna terugzetten naar het laagste elftal . Dat doet een vierdeklasse amateurs trainer ook om dan later vervolgens weer de in zijn kont getrapte speler weer in genade aan te nemen in JAWEL het eerste elftal . Als spelers niet meer willen lopen voor een trainer dan is de wisselwerking allang uitgewerkt .Dominee Alfred heeft het nog steeds niet in de gaten .DE SPELERS WILLEN EEN ECHTE TRAINER . En kunnen ze in Hilversum geen matras kopen voor Youri ,dan kan hij er mooi blijven slapen .

    /   Beantwoorden  / 
 5. IJscoman

  Wat een puinhoop is het bij fctwente en niemand van het bestuur grijpt in.Jopie houd wijselijk zijn mond nadat hij er een mega puinhoop van heeft gemaakt
  ,en de rest vind het ook allemaal wel goed.Alfredo mag alle wedstrijden tot 2019 verliezen zijn positie staat niet ter discussie.Ook het publiek geeft zich gewonnen geen kritische noot te horen in de Veste.Toch zijn de supporters niet gek volgend jaar een halfvol stadion met nog een kwalitatief nog slechter elftal dan dit seizoen.Jan publiek is niet gek al denkt Jopie daar anders over!!! De tijden met Epi,Dick,Kees,Rene,Kick,Frans,Ab,Jaap,Halvar,Jan en de rest waren mooier om na te kijken dan na dit ongemotiveerd zooitje!!!
  Volgend seizoen zijn we een kleurloze middenmoter met een mooi half vol stadion.!!!

    /   Beantwoorden  / 
  1. dinkeltukker

   Gelatenheid! Zo omschrijf ik de situatie bij onze club. Jarenlang zag menigeen op dit bloq de bui al hangen. In het begin kregen wij nog flink tegengas, want waar haalden wij het lef vandaan om tegen heilige huisjes te trappen. Nu zien wij het resultaat. De spelers maken zich (op een uitzondering na) niet druk en maken zich meer zorgen of de nieuwe bolide wel op tijd afgeleverd zal worden. Ondertussen kan de penningmeester de diesel voor de spelersbus bijna niet meer betalen. Het concert van Ilse en Friends leverde ook niet meer op dan een schamele grijpstuiver. Ook die bui was voorspelbaar en dus slecht ingecalculeerd. Wat gaan we met Go Planet doen en de damestak van onze FC? Sorry voor Twentemax, maar dat is niet wat en dat gaat het ook nooit worden. Ik hoor dat bij een nederlaag tegen Nac koppen gaan rollen, maar wie gaat dat allemaal betalen? Immers, de trainert zal niet uit zichzelf opstappen, daarvoor ontbreekt de spiegel en is zijn loopbaan en ego vroegtijdig naar de kloten. Het enige dat ons sportief en financieel nog kan redden is de komst van enkele mensen die het twentehart op de juiste plek hebben zitten. Ik kan er zo 5 opnoemen. Twente die er wat mee, want het is vijf voor twaalf!!!!

     /   Beantwoorden  / 
   1. twente madmax

    Och Dinkel je mag alles zeggen. Ik ben het zelfs helemaal met je eens. Al die nevenactiviteiten daar wordt je niet beter van. Joop vergat dat er een crisis is en dat zijn publiek niet zo’n ruime beurs heeft /had als hij. Zijn dream lijkt zo langzamerhand een nachtmerrie te worden. Zou hij ook gillend en badend in het zweet wakker worden? Ik zie’ t zo voor me , Joop in streepjes pyama en moe Munsterman maar een valiumpje oet medicijnkastje halen.
    En je kunt zeggen wat je wil over de dames maar ze winnen zomaar met 4-0 van PSV! Och ik vind voetbal gewoon mooi om te zien bij beide sexen. Haha jullie niet dat weet ik ook wel.

      /   Beantwoorden  / 
 6. twente madmax

  Cees Lok stopt per 1 maart.
  Zo. Het begin is er.

  Loat ma komm’ n din frissn wind. .

    /   Beantwoorden  / 
  1. Wallace

   Alle kontlikkers van de verdreven potentaat worden er nu achter mekander uitgesodemieterd. Het lijkt hier de fokking Praagse lente wel ! Terug naar het Topsportklimaat met echte vakmensen en herwonnen passie en overgave binnen de modderlijnen.

     /   Beantwoorden  / 
  2. johan

   begrijp ik nou goed dat Cees Lok in feite promotie weigert en daarom weg gaat? Lulverhaal natuurlijk, kan er ook wel bij…. Maar maakt me niet uit, hup met die bezem. Alfred ook snel ‘promoveren’ zodat ie weigert en opkrast etc. Zwaktebod ook weer dat terugzetten, zwamverhaal discipline. Zeg nou zelf, wie zou wel precies doen wat deze Technische Sukkels tegen je zeggen?

     /   Beantwoorden  / 
 7. Paul

  Alles komt goed? dat zeiden ze ook bij RKC Waalwijk .Stijf onderaan in de eerste divisie . Als iemand had gezegd dat RKC binnen 2 jaar bij de amateurs gaat voetballen dan hadden ze die persoon voor gek verklaard . Als je nu zegt dat Twente binnen 4 jaar bij de amateurs moet gaan voetballen ben je knetttergek .Maar deze Technische Sinterklaas Staf is er toe in staat om dat te doen . Deze voetballers hebben niet eens de ballen om zich staande te houden in de eerste divisie .Daar hebben ze geen vechtlust voor . En als je een houtenklaas spits hebt die geen doelpunten kan maken dan komen er ook geen puntjes binnen . En incidenteel moet er dan een middenvelder voor zorgen dat er weer een goaltje komt . Maar dat zet geen zoden aan de dijk .De voorhoede die Twente nu heeft daar loopt de eerste divisie van over . Eerste divisie lopen genoeg Kastanjebomen en Moktaartjes te modderen en te slapen .Maar die Moktaartjes en Kastanjebomen in de eerste divisie willen wel rauzen .Bij Twente zijn ze veel te week .Kijk naar het laatste moment van de wedstrijd tegen Vitesse Tapia toen hij verstandsverbijstering de bal uit de lucht zo kon weg koppen MAAR HIJ MISTE DE BAL daarna had Tapia nog de mogelijkheid de bal hard weg te trappen ERGENS de tribune in ofzo . Maar Renato wou met nog 1 minuut te spelen zo nonchelant mogelijk de bal aannemen dat de Vitesse speler achter hem de bal nog net aantikte naar zijn medespeler en weer snel de bal door de Twente verdediging en goal . En dat gebeurt ook in de eerste divisie . En als je in de eerste divisie komt dan gaat het heel snel .Je gaat sneller naar beneden dan naar boven . Stel je even voor zeg ,over een paar jaar komt voorzitter af JM kijken int stadion . Twente -Almere City 5000 toeschouwers en diep in de schulden .Jezus,dan ben je toch ten dode opgeschreven .Dan kom je toch steeds dieper in de schulden . 60 PROCENT MINDER PUBLIEK 60 PROCENT MINDER SPONSORS . Kun je beter gelijk het volgende falliet aanvragen bij de kantonrechter .Maar dat zal wel niet gebeuren hoor met deze MEESTERLIJKE T S ? . Kijk eens hoe dat gaat in Duitsland .Duitsland is een mooi voorbeeld .Al een paar jaar zitten HSV en Hertha en Stuttgart in ein freie fall . En Stuttgart stijf onderaan .Zijn toch geen misselijke clubs niet .Daar is de begroting van Twente een luier bij . Ook in Duitsland zal toch ook weer een club moeten degraderen . Gelukkig hebben ze daar nog een vangnet de dritte bundesliga waar voormalige eerste bundesliga clubs acteren zoals er zijn Hansa Rostock die daar ook al weer bijna onderaan staan en clubs als Fortuna Koln of Stuttgarter Kickers of de club van Jantje schreeuwerd Verbeek Duisburg spelen ze mooi in der dritte tegen SG Sonnenhof Grosaspach . Ook in de zweiter 2de bundesliga kwijnen bekende clubs weg opweg naar de dritte bundesliga clubs zoal als 1860 Munchen of het onderaanstaande bekende reperbaanvoetbal Fc Sankt Pauli. Maar gelukkig ,in Nederland hebben we geen DERDE DIVISIE ,dus gaat het in Nederlandje een stuk eenvoudiger om sneller voor de topklasse amateurs uit te komen . Zou Joop het dan toch nog meemaken Fc Twente terug bij de amateurs met het zalige zwart wit plunje en doe ze dan maar groene schoentjes aan De Enschedesche Boys Schoentjes .Nee ja hoor ,dromen in hersenen is ook een echte film .

    /   Beantwoorden  / 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.